lacasadepapel-dizisinin-konusu-nedir-eniyiyabancidizilerimcom
Yabancı Dizi Önerileri

La Casa De Papel Konusu ve Dizi Yorumları

La Casa De Papel Konusu ve Dizi Yorumları

Son zamanlarda ülkemizde bu dizi çok popüler oldu, çokta şaşırmıyorum çünkü; Netflix’in viral reklamları sayesinde internet aleminde La casa de papel’dan bahsetmeyen kalmadı! Dizi gerçekten bir anda çok hızlı bir yükseliş yaşadı. “Soygun nedir? Mükemmel bir soygun nasıl yapılır?” sorunlarının cevabı için okumaya devam ediniz. Bu makalemizde Money Heist adıyla da bilinen dizimizin konusundan bahsediyoruz.

Netflix dizi tavsiyeleri - En çok izlenen yabancı diziler 2018 - La casa de papel konusu

La Casa De Papel Konusu:

Dizi tamamen bir soygun hikayesini ele alıyor ama bu soygun öyle sıradan bir soygun değil. El Profesor’ü ben biraz tip olarak Ahmet Kural’a benzetiyorum. Bizim bu Ahmet ülkede kaçak göçek yaşar ve vaktinin çoğunu soygun planlamakla geçirir. Ayrıca sekiz kişilik bu profesyonel soygun takımının kurucusudur. El Profesör çok zekice bir soygun planı hazırlamıştır. Uzun süredir takip ettiği sekiz tane usta soyguncuyu, soygun planını anlatmak için tek tek toplar. Bu, öyle iyi planlanmış bir soygundur ki, soygunla ilgili bütün ince detaylar düşünülmüştür. Beş ay boyunca terkedilmiş bir dağ evinde El Profesör öncülüğünde çalışılması gerekir. Ekibimiz beş aylık eğitim sürecini tamamladıktan sonra planlandığı gibi İspanya Kraliyet Darphanesi’ni içerisindeki siviller ve çalışanları rehin alarak ele geçirirler. Devamında ise dizi boyunca El Profesör’ün polisi nasıl parmağında oynattığına, yer yer gerilip, yer yer tüyleriniz diken diken olarak şahit olacaksınız. Diziyi izledikten sonra Ciao Bella demeden edemeyiz.
Dizinin türü, aksiyon, suç, gizem ve gerilimdir.

La Casa De Papel Oyuncuları:

Úrsula Corberó (Tokyo), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Álvaro Morte (El Profesor), Paco Tous (Moskova), Alba Flores (Nairobi), Miguel Herrán(Rio), Jaime Lorente(Denver), Esther Acebo (Mónica Gaztambide), María Pedraza (Alison Parker), Pedro Alonso (Berlin)

Sezon bilgileri:

La Casa De Papel dizisinin üçüncü sezonu 2019 yılında çıkacakMIŞ. bu konuda kesin bir bilgim olmamakla beraber, dizinin Netflix’teki sayfasını takip etmekteyim.
Toplamda 2 sezon, 30 bölüm içerir ve bölümler ortalama 1 saat 10 dakika uzunluğundadır.

IMDB Puanı: 8.6 (101.905 kişi tarafından oylandı).

Sitemizin diğer yabancı dizi önerileri için: Yabancı dizi önerileri